SKROLAJTE DOLE

Usluge

Ako tražite proveren salon sa profesionalnim stilistima i to sve po pristupačnim cenama onda je salon Baroque pravi izbor za vas.
U našem salonu možete biti sigurni da će te dobiti izgled koji ste oduvek želeli.

FRIZERSKE USLUGE

 KRATKAPAŽSREDNJADUGAEX.DUGA
FENIRANJE6007008009001000
FENIRANJE NADOGRADNJE12001400160018002000
SISANJE SAMO SISKE300
SISANJE10001000120016001600
MUŠKO ŠIŠANJE15002000//
SISANJE+FENIRANJE15001500200022002500
PRANJE I SUSENJE300300400500600
SISANJE DECE10001000100010001000
PRESA I FIGARO NA FENIRANJE200300400500600
PREFENIRAVANJE KLIPSI/550650750800
KAČENJE KLIPSI/500700900/
PRANJE I PREFENIRAVANJE KLIPSI/80090010001100
FARBANJE IZRASTKA26002600260028002800
FARBANJE CELE DUZINE29003300370041004500
FARBANJE IZRASTKA DONTOM BOJOM800800100012001200
(USLUZNO FARBANJE)HIDROGEN250
FARBANJE DONETOM BOJOM10001100120013001400
PRAMENOVI FOLIJA35004500550065007500
OMBRE TEHNIKA40004500550065007500
BALAYAGE TEHNIKA4000600080001000012000
BLAJHANJE KORENA22002200240026002600
BLAJHANJE CELE KOSE35004500550065007500
BLAJHANJE CELE KOSE SA PRELIVOM49005900690079008900
PRELIV15001800210025003000
PUNĐA/300040005000
SVECANA FRIZURA16001600200022002400
CIK-CAK PRESA10001000130015002000
AFRO LOKNE FIGARO15001500200025002500
VEZIVANJE REPA/1200120012001200
PLETENICA RAJF/400500600600
RIBLJA KOST/600600700800
CADIVEU6000750090001050012000
DUBINSKO PRANJE12001500180020002500
TREMAN AMPULA SOS500500500500500
SEMI DI LINO15001500150015001500
BOTOX KOSE15001500150015001500
OLAPLEX TRETMAN20002200250027003000
OLAPLEX ZASTITA U PRAMENOVIMA10001000100010001000
MINI OLAPLEX TRETMAN500500500500500
SISANJE SVECOM25002750300032503500

NADOGRADNJA KOSE

ČVOROVANJE (brazilska metoda nadogradnje)

 
USLUŽNA150001800022000240002600030000
KOREKCIJA150001800022000240002600030000
ČVOROVANJE 50cm3500044000542206160066900
ČVOROVANJE 60cm3600045630567206210069000
ČVOROVANJE 70cm3700046065581306360071700
ČVOROVANJE 80cm3850047685596306500070775
SKIDANJE NADOGRADNJE50006000700080009000

NADOGRADNJA KOSE

KERATIN

 
USLUŽNA150001700020000240002800032000
KOREKCIJA150001700020000240002800032000
USLUŽNA PRIPREMA KERATINA45006000750090001050012000

NADOGRADNJA KOSE

MIKRORING

 
USLUŽNA140001700020000240002800032000
KOREKCIJA140001700020000240002800032000
USLUŽNA PRIPREMA MIKRORINGA45006000750090001150013000

NADOGRADNJA KOSE

KLIPSE

 
KLIPSE 100g250e260e270e280e
KLIPSE 150g350e360e370e380e
KLIPSE 100g480e490e500e510e
FARBANJE KOSE U PAVO (klipse)40e50e60e70e

KOZMETIČKI TRETMANI LICA

FACIAL

 
PILING LICA1.500RSD
KLASIČAN TRETMAN LICA + VITAMIN C TRETMAN3.200RSD
BIOLOŠKI TRETMAN LICA2.900RSD
KLASIČAN TRETMAN LICA + HIDRATACIJA3.000RSD
BAROQUE TRETMAN (masaža,gomaž piling,antiage maska,peelof maska,buster i krema)4.200RSD
KARBOXI TRETMAN (tretman detoxsikacije lica)3.000RSD
ČOKOLADNI RAJ (dubinska ishrana)3.500RSD
MIKRODERMOABRAZIJA2.200RSD
MIKRODERMOABRAZIJA + ULTRAZVUK (serum)3000 RSD
RADIOTALASNI LIFTING (jedna regija)2200RSD
RADIOTALASNI LIFTING (dve regije)3900RSD
RADIOTALASNI LIFTING (tri regije)5000 RSD
HEMIJSKI PILING LICA2.600RSD
DERMAPEN LICA4.200RSD
MEZOTERAPIJA DERMAPENOM (tretman oziljaka od akni)4.200RSD
MEZOTERAPIJA DERMAPENOM (izbeljivanje)3.600RSD
DERMAPEN LICA, VRATA, DEKOLTEA6.000RSD
ULTRAZVUK LICA I VRATA1.500RSD
MEZOTERAPIJA DERMAPENOM (tretman strija po regiji)4200RSD
HEMIJSKI PILING LEĐA3.000 RSD

KOZMETIČKI TRETMANI TELA

 
KLASIČAN PILING LEDJA1.500 RSD
ULTRAZVUK TELA po zonama1.500 RSD
KAVITACIJA (uklanjanje masnih naslaga) + limfna drenaza1100 RSD
VACUM FIT 1001600 RSD
VACUM FIT 100 + OKLAGIJE2300 RSD
VACUM FIT 100 + OKLAGIJE (12tretmana)25000 RSD
MEZOTERAPIJA - DERMAPEN ANTICELULIT (po zonama)4.500 RSD
TRETMAN ALOPECIJE4.000-6.000 RSD

TREPAVICE,OBRVE I ŠMINKA

FACIAL

 
KOREKCIJA SVILENIH TREPAVICA 1na 12.900 RSD
KOREKCIJA SVILENIH DOPUNA1.500 RSD
PROFESIONALNO ŠMINKANJE3.500 RSD

DEPILACIJA

NEGA TELA

 
DEPILACIJA CELIH NOGU1000 RSD
DEPILACIJA PLITHIH PREPONA800 RSD
DEPILACIJA DUBOKIH PREPONA900 RSD
DEPILACIJA BIKINI REGIJE1000 RSD
DEPILACIJA POLA NOGU650 RSD
DEPILACIJA NAUSNICA300 RSD
DEPILACIJA PAZUHA500 RSD
DEPILACIJA LICA1000 RSD
KOREKCIJA OBRVA450 RSD
DEPILACIJA BRADE350 RSD
DEPILACIJA OBRAZA400 RSD
DEPILACIJA LINIJE STOMAKA350 RSD
DEPILACIJA STOMAKA550 RSD
DEPILACIJA LEĐA800 RSD
DEPILACIJA POLA LEĐA600 RSD
MUŠKA DEPILACIJA GRUDI1000 RSD
MUŠKA DEPILACIJA NOGU1.800 RSD
MUŠKA DEPILACIJA STOMAKA1000 RSD
MUŠKA DEPILACIJA LEĐA1.800 RSD
MUŠKA DEPILACIJA POLA LEĐA950 RSD

PEDIKIR I NEGA

 
PEDIKIR ESTECKI1.750RSD
PEDIKIR MEDICINSKI I2000RSD
PEDIKIR MEDICINSKI II3000RSD
PEDIKIR MEDICINSKI III4000RSD
BAROQUE PEDIKIR(est.pedikir+gel lak+ piling +maska+masaža svećom)3.000RSD
SUVI PEDIKIR1750RSD
SKRAĆIVANJE NOKTIJU850RSD
URASLI NOKAT500RSD
ZAMENA STRAJAFNE200RSD
2 URASLA NOKTA900RSD
KURJE OKO300RSD
REPARACIJA ODSTRANJENOG NOKTA400RSD
LAKIRANJE400RSD
LAKIRANJE UZ USLUGU300RSD
LAKIRANJE FRENCH450RSD
PEDIKIR + LED GEL LAK2.100RSD
GEL NA NOGAMA1.800RSD
PEDIKIR +OJACAVANJE (GEL)2.300RSD
IZLIVANJE NOKTA NA NOGAMA200RSD
IZLIVANJE NOKTIJU NA NOGAMA2.000RSD

MANIKIR I NEGA NOKTIJU

 
LAKIRANJE500 RSD
MANIKIR950 RSD
OBLIKOVANJE I SKRACIVANJE NOKTIJU550 RSD
MANIKIR SA LAKIRANJEM1250 RSD
MANIKIR + LED GEL LAK1.600RSD
OJAČAVANJE PRIRODNIH NOKTIJU GELOM2.000 RSD
IZLIVANJE NOKTIJU KRATKI2.200 RSD
IZLIVANJE SREDNJIH NOKTIJU2.400 RSD
IZLIVANJE DUGIH NOKTIJU2.600 RSD
KOREKCIJA IZLIVANJA KRATKI2000 RSD
KOREKCIJA IZLIVANJA SREDNJIH NOKTIJU2.200 RSD
KOREKCIJA IZLIVANJE EKSTRA DUGIH NOKTIJU2.400 RSD
NADOGRADNJA SREDNJIH NOKTIJU2.400 RSD
NADOGRADNJA EKSTRA DUGIH NOKTIJU2.600 RSD
UKRASAVANJE NOKTIJU100 RSD - 400 RSD
UKRASAVANJE HROM200 - 500 RSD
KOREKCIJA NADOGRADNJE EKSTRA DUGIH NOKTIJU2.400 RSD
FRENCH NA NOKTIMA300 RSD
OMBRE NA NOKTIMA300 RSD
SKIDANJE GEL LAKA500 RSD
SKIDANJE GELA850RSD
POPRAVAK NOKTA TIPSA240 RSD
POPRAVAK NOKTA IZLIVANJE250 RSD

MASAŽA

NEGA TELA

 
MADEROTERAPIJA 45min1.450 RSD
MADEROTERAPIJA 30min1.000 RSD
MADEROTERAPIJA PAKET 10kom/po 30min9.000 RSD
MADEROTERAPIJA PAKET 10kom/po 45min13.000 RSD
MASAŽA CELO TELO TERAPEUTSKA2.500 RSD
MASAŽA LEĐA RELAX1000 RSD
MASAŽA CELO TELO RELAX1.900 RSD
MASAŽA LEĐA + PILING + MASKA3.000 RSD
MASAŽA STOPALA700 RSD
MASAŽA STOPALA+PILING1.200 RSD
MASAŽA STOMAKA600 RSD
LIMFNA DRENAŽA NOGU850 RSD
LIMFNA DRENAŽA NOGU (5tretmana)3.900 RSD
LIMFNA DRENAŽA STOMAKA (5tretmana)3.500 RSD
ANTICELULIT TRETMAN900 RSD
ANTICELULIT TRETMAN 45min.1200 RSD
ANTICELULIT TRETMANI (10tretmana) 30 min.8.000 RSD
ANTICELULIT TRETMANI (10tretmana) 45 min.11000 RSD
MASAŽA RUKU ANTICELILIT500 RSD

Naš profesionalni tim frizera,kozmetičara i doktora će se sa vama konsultovati i dogovoriti o bilo kojim izmenama vezanim za uslugu koju želite pre zakazanog termina i to besplatno.

SOLARIJUM

NEGA TELA

 
SOLARIJUM LEŽEĆI 1min40 RSD
SOLARIJUM STAJAĆI 1min40 RSD

Naš profesionalni tim frizera,kozmetičara i doktora će se sa vama konsultovati i dogovoriti o bilo kojim izmenama vezanim za uslugu koju želite pre zakazanog termina i to besplatno.