SKROLAJTE DOLE

Usluge

Ako tražite proveren salon sa profesionalnim stilistima i to sve po pristupačnim cenama onda je salon Baroque pravi izbor za vas.
U našem salonu možete biti sigurni da će te dobiti izgled koji ste oduvek želeli.

FRIZERSKE USLUGE

 KRATKAPAŽSREDNJADUGAEX.DUGA
FENIRANJE550650750850950
FENIRANJE NADOGRADNJE12501450165018501950
SISANJE800900100011001200
SISANJE SAMO SISKE300
SISANJE+FENIRANJE12501350145016501850
PRANJE I SUSENJE250300350400450
SISANJE DECE6007008009001000
PRESA I FIGARO NA FENIRANJE150200250300350
PREFENIRAVANJE KLIPSI/550650750800
KAČENJE KLIPSI/500700900/
PRANJE I PREFENIRAVANJE KLIPSI/80090010001100
FARBANJE IZRASTKA20002200240025002600
FARBANJE CELE DUZINE29003300370041004500
FARBANJE IZRASTKA DONTOM BOJOM800
(USLUZNO FARBANJE)HIDROGEN250
FARBANJE DONETOM BOJOM10001100120013001400
PRAMENOVI FOLIJA35004500550065007500
BALAYAGE TEHNIKA4000600080001000012000
OMBRE TEHNIKA40004500550065007500
BLAJHANJE KORENA20002200240025002700
BLAJHANJE CELE KOSE35004500550065007500
BLAJHANJE CELE KOSE SA PRELIVOM49005900690079008900
PRELIV15001800210025003000
SVECANA FRIZURA/1600185021502350
PUNĐA/2500300035003700
CIK-CAK PRESA/1100145017501900
AFRO LOKNE FIGARO/2500280030003200
VEZIVANJE REPA/1200120012001200
PLETENICA RAJF/300350400450
RIBLJA KOST/550650750850
CADIVEU600075008500950010500
DUBINSKO PRANJE350450550650750
TREMAN AMPULA SOS500500500500500
SEMI DI LINO13501350135013501350
BOTOX KOSE12501250125012501250
OLAPLEX TRETMAN17002000230026002900
OLAPLEX ZASTITA U PRAMENOVIMA7001000130016001900
MINI OLAPLEX TRETMAN400500600700800
SISANJE SVECOM25002750300032503500

NADOGRADNJA KOSE

ČVOROVANJE (brazilska metoda nadogradnje)

 
USLUŽNA/150001800022000260003000038000
KOREKCIJA12000150001800022000260003000038000
ČVOROVANJE 50cm3500044000542206160066900
ČVOROVANJE 60cm3600045630567206210069000
ČVOROVANJE 70cm3700046065581306360071700
ČVOROVANJE 80cm3850047685596306500070775
ČVOROVANJE 50cm PLAVA3840051600583006480077300
ČVOROVANJE 60cm PLAVA3957053355606406714080225
ČVOROVANJE 70cm PLAVA4020054300619006840081800
ČVOROVANJE 80cm PLAVA4155056550646007110085175
SKIDANJE ČVOROVANJA500060007000800090001000011000

NADOGRADNJA KOSE

KERATIN

 
USLUŽNA15000170002000024000280003200038000
KOREKCIJA15000170002000024000280003200038000
USLUŽNA PRIPREMA KERATINA45006000750060007500900012000

NADOGRADNJA KOSE

MIKRORING

 
USLUŽNA14000170002000024000280003200038000
KOREKCIJA14000170002000024000280003200038000
USLUŽNA PRIPREMA MIKRORINGA4500600075009000115001300014500

NADOGRADNJA KOSE

KLIPSE

 
KLIPSE 100g250e260e270e280e
KLIPSE 150g350e360e370e380e
KLIPSE 100g480e490e500e510e
FARBANJE KOSE U PAVO (klipse)40e50e60e70e

KOZMETIČKI TRETMANI LICA

FACIAL

 
KLASIČAN TRETMAN LICA + HIDRATACIJA2.900 RSD
KLASIČAN TRETMAN LICA + BILJNA MASKA (RESVERATOL, VINIFERIN, POLIFENOLI)2.900 RSD
KLASIČAN TRETMAN LICA + VITAMIN C TRETMAN3.000 RSD
DEZINKRUSTACIJA dubinsko čišćenje lica sa ciljem odstranjivanja sebuma.(normalizuje pH i razmekšavanje masnih naslaga)2.800 RSD
BIOLOŠKI TRETMAN LICA2.600 RSD
ANTI AGE GOLD (piling+masaza+Q10 GOLD peel off maska)2.700 RSD
BAROQUE TRETMAN (enzimski piling+elastin+kolagen maska+Q10 gold peel off maska+masaza BAROQUE koktelom(hijaluron+cvitamin+e vitamin))3.500 RSD
ENZIMSKI TRETMAN LICA2.300 RSD
MIKRODERMOABRAZIJA2.000 RSD
MIKRODERMOABRAZIJA SA KOMEDOEKSPRESIJOM3.000 RSD
HEMISKI PILING SA DUBINSKIM ČISCENJEM LICA2.400 RSD
HEMIJSKI PILING LICA2.200 RSD
PHOTO AGING TRETMAN KISELINAMA2.000 RSD
DERMAPEN LICA3.900 RSD
DERMAPEN LICA, VRATA, DEKOLTEA4.900 RSD
ULTRAZVUK LICA1.000 RSD
ULTRAZVUK LICA I VRATA1.500 RSD
MEZOTERAPIJA LICA4.400 RSD

KOZMETIČKI TRETMANI TELA

 
SKIDANJE STRIJA (dermapen)4.500 RSD
KLASIČAN PILING LEDJA1.500 RSD
HEMIJSKI PILING LEĐA3.000 RSD
ULTRAZVUK TELA po zonama1.500 RSD
KAVITACIJA (uklanjanje masnih naslaga) + limfna drenaza2.000 rsd
KAVITACIJA (stomak ili noge + ruke)2.800 RSD
KAVITACIJA (stomak+noge+ruke)4.500 RSD
VACUM FIT 1001600 RSD
VACUM FIT 100 (6tretmana)9000 RSD
VACUM FIT 100 (12 tretmana)18000 RSD
VACUM FIT 100 + OKLAGIJE2300 RSD
VACUM FIT 100 + OKLAGIJE (6tretmana)12500 RSD
VACUM FIT 100 + OKLAGIJE (12tretmana)25000 RSD
MEZOTERAPIJA - DERMAPEN ANTICELULIT (po zonama)4.500 RSD
MEZOTERPIJA SA IGLOM(skidanje masnih naslaga)7.000 RSD
TRETMAN ALOPECIJE4.000-6.000 RSD

TREPAVICE,OBRVE I ŠMINKA

FACIAL

 
KOREKCIJA SVILENIH TREPAVICA 1na 12.900 RSD
PROFESIONALNO ŠMINKANJE3.500 RSD

HIJALURONSKI FILERI (cene 1kubik)

FACIAL

 

DEPILACIJA

NEGA TELA

 
DEPILACIJA CELIH NOGU,RUKU I INTIMA2.200 RSD
DEPILACIJA CELIH NOGU900 RSD
DEPILACIJA PLITHIH PREPONA700 RSD
DEPILACIJA DUBOKIH PREPONA800 RSD
DEPILACIJA BIKINI REGIJE900 RSD
DEPILACIJA POLA NOGU650 RSD
DEPILACIJA NAUSNICA300 RSD
DEPILACIJA PAZUHA500 RSD
DEPILACIJA LICA1000 RSD
KOREKCIJA OBRVA450 RSD
DEPILACIJA BRADE300 RSD
DEPILACIJA OBRAZA400 RSD
DEPILACIJA LINIJE STOMAKA300 RSD
DEPILACIJA STOMAKA500 RSD
DEPILACIJA LEĐA700 RSD
DEPILACIJA POLA LEĐA500 RSD
MUŠKA DEPILACIJA GRUDI900 RSD
MUŠKA DEPILACIJA NOGU1.500 RSD
MUŠKA DEPILACIJA STOMAKA900 RSD
MUŠKA DEPILACIJA LEĐA1.500 RSD
MUŠKA DEPILACIJA POLA LEĐA750 RSD

PEDIKIR I NEGA

 
PEDIKIR1.650 RSD
SKRAĆIVANJE NOKTIJU750 RSD
PEDIKIR MEDICINSKI1.850 RSD
PEDIKIR + PILING+MASAZA1.850 RSD
MEDICINSKI PEDIKIR + PILING+MASAZA2000 RSD
LAKIRANJE400 RSD
LAKIRANJE UZ USLUGU300 RSD
PEDIKIR + LED GEL LAK2.100 RSD
GEL NA NOGAMA1.700 RSD
PEDIKIR +OJACAVANJE (GEL)2.300 RSD

MANIKIR I NEGA NOKTIJU

 
LAKIRANJE400 RSD
MANIKIR850 RSD
OBLIKOVANJE I SKRACIVANJE NOKTIJU450 RSD
MANIKIR SA LAKIRANJEM1050 RSD
MANIKIR + LED GEL LAK1.500 RSD
OJAČAVANJE PRIRODNIH NOKTIJU GELOM1.800 RSD
OJAČAVANJE NOKTIJU GELOM FRENCH2.000 RSD
IZLIVANJE NOKTIJU KRATKI2.000 RSD
IZLIVANJE NOKTIJU DUGI2.200 RSD
IZLIVANJE EKSTRA DUGIH NOKTIJU2.400 RSD
KOREKCIJA IZLIVANJA1.800 RSD
KOREKCIJA IZLIVANJA DUGIH NOKTIJU2.000 RSD
KOREKCIJA IZLIVANJE EKSTRA DUGIH NOKTIJU2.200 RSD
NADOGRADNJA DUGIH NOKTIJU2.200 RSD
NADOGRADNJA EKSTRA DUGIH NOKTIJU2.400 RSD
KOREKCIJA NADOGRADNJE EKSTRA DUGIH NOKTIJU2.200 RSD
UKRASAVANJE NOKTIJU100 RSD - 400 RSD
UKRASAVANJE HROM200 - 500 RSD
FRENCH NA NOKTIMA300 RSD
OMBRE NA NOKTIMA300 RSD
LAKIRANJE300 RSD
SKIDANJE GELA500 RSD
POPRAVAK NOKTA TIPSA180-260 RSD
POPRAVAK NOKTA IZLIVANJE180-260 RSD

MASAŽA

NEGA TELA

 
MADEROTERAPIJA 30min1.000 RSD
MADEROTERAPIJA 45min1.450 RSD
MADEROTERAPIJA PAKET 10kom/po 30min9.000 RSD
MADEROTERAPIJA PAKET 10kom/po 45min13.000 RSD
MASAŽA CELO TELO TERAPEUTSKA2.500 RSD
MASAŽA LEĐA RELAX950 RSD
MASAŽA CELO TELO RELAX1.800 RSD
MASAŽA LEĐA + PILING + MASKA3.000 RSD
MASAŽA LICA I DEKOLTEA + PILING LICA1.450 RSD
MASAŽA STOPALA700 RSD
MASAŽA STOPALA+PILING1.200 RSD
MASAŽA STOMAKA600 RSD
LIMFNA DRENAŽA800 RSD
LIMFNA DRENAŽA NOGU (5tretmana)3.500 RSD
LIMFNA DRENAŽA STOMAKA (5tretmana)3.500 RSD
MASAŽA RUKU ANTICELILIT500 RSD
MASAŽA RUKU ANTI CELILIT (5 tretmana)2.000 RSD
ANTICELULIT TRETMANI (10tretmana)7.900 RSD
ANTICELULIT TRETMAN850 RSD

Naš profesionalni tim frizera,kozmetičara i doktora će se sa vama konsultovati i dogovoriti o bilo kojim izmenama vezanim za uslugu koju želite pre zakazanog termina i to besplatno.