SKROLAJTE DOLE

Usluge

Ako tražite proveren salon sa profesionalnim stilistima i to sve po pristupačnim cenama onda je salon Baroque pravi izbor za vas.
U našem salonu možete biti sigurni da će te dobiti izgled koji ste oduvek želeli.

FRIZERSKE USLUGE

 KRATKAPAŽSREDNJADUGAEX.DUGA
FENIRANJE6007008009001000
FENIRANJE NADOGRADNJE12001400160018002000
SISANJE SAMO SISKE300
SISANJE10001000120016001600
MUŠKO ŠIŠANJE15002000//
SISANJE+FENIRANJE15001500200022002500
PRANJE I SUSENJE300300400500600
SISANJE DECE10001000100010001000
PRESA I FIGARO NA FENIRANJE200300400500600
PREFENIRAVANJE KLIPSI/550650750800
KAČENJE KLIPSI/500700900/
PRANJE I PREFENIRAVANJE KLIPSI/80090010001100
FARBANJE IZRASTKA26002600260028002800
FARBANJE CELE DUZINE29003300370041004500
FARBANJE IZRASTKA DONTOM BOJOM800800100012001200
(USLUZNO FARBANJE)HIDROGEN250
FARBANJE DONETOM BOJOM10001100120013001400
PRAMENOVI FOLIJA35004500550065007500
OMBRE TEHNIKA40004500550065007500
BALAYAGE TEHNIKA4000600080001000012000
BLAJHANJE KORENA22002200240026002600
BLAJHANJE CELE KOSE35004500550065007500
BLAJHANJE CELE KOSE SA PRELIVOM49005900690079008900
PRELIV15001800210025003000
PUNĐA/300040005000
SVECANA FRIZURA16001600200022002400
CIK-CAK PRESA10001000130015002000
AFRO LOKNE FIGARO15001500200025002500
VEZIVANJE REPA/1200120012001200
PLETENICA RAJF/400500600600
RIBLJA KOST/600600700800
CADIVEU6000750090001050012000
DUBINSKO PRANJE12001500180020002500
TREMAN AMPULA SOS500500500500500
SEMI DI LINO15001500150015001500
BOTOX KOSE15001500150015001500
OLAPLEX TRETMAN20002200250027003000
OLAPLEX ZASTITA U PRAMENOVIMA10001000100010001000
MINI OLAPLEX TRETMAN500500500500500
SISANJE SVECOM25002750300032503500

NADOGRADNJA KOSE

ČVOROVANJE (brazilska metoda nadogradnje)

 
USLUŽNA150001800022000240002600030000
KOREKCIJA150001800022000240002600030000
ČVOROVANJE 50cm3500044000542206160066900
ČVOROVANJE 60cm3600045630567206210069000
ČVOROVANJE 70cm3700046065581306360071700
ČVOROVANJE 80cm3850047685596306500070775
SKIDANJE NADOGRADNJE50006000700080009000

NADOGRADNJA KOSE

KERATIN

 
USLUŽNA150001700020000240002800032000
KOREKCIJA150001700020000240002800032000
USLUŽNA PRIPREMA KERATINA45006000750090001050012000

NADOGRADNJA KOSE

MIKRORING

 
USLUŽNA140001700020000240002800032000
KOREKCIJA140001700020000240002800032000
USLUŽNA PRIPREMA MIKRORINGA45006000750090001150013000

NADOGRADNJA KOSE

KLIPSE

 
KLIPSE 100g250e260e270e280e
KLIPSE 150g350e360e370e380e
KLIPSE 100g480e490e500e510e
FARBANJE KOSE U PAVO (klipse)40e50e60e70e

KOZMETIČKI TRETMANI LICA

FACIAL

 
KLASIČAN TRETMAN LICA + HIDRATACIJA2.900 RSD
KLASIČAN TRETMAN LICA + BILJNA MASKA (RESVERATOL, VINIFERIN, POLIFENOLI)2.900 RSD
KLASIČAN TRETMAN LICA + VITAMIN C TRETMAN3.000 RSD
DEZINKRUSTACIJA dubinsko čišćenje lica sa ciljem odstranjivanja sebuma.(normalizuje pH i razmekšavanje masnih naslaga)2.800 RSD
BIOLOŠKI TRETMAN LICA2.600 RSD
ANTI AGE GOLD (piling+masaza+Q10 GOLD peel off maska)2.700 RSD
BAROQUE TRETMAN (enzimski piling+elastin+kolagen maska+Q10 gold peel off maska+masaza BAROQUE koktelom(hijaluron+cvitamin+e vitamin))3.500 RSD
ENZIMSKI TRETMAN LICA2.300 RSD
MIKRODERMOABRAZIJA2.000 RSD
MIKRODERMOABRAZIJA SA KOMEDOEKSPRESIJOM3.000 RSD
MIKRODERMOABRAZIJA + ULTRAZVUK (serum)2900 RSD
MIKRODERMOABRAZIJA + RADIOTALASNI LIFTING3000 RSD
RADIOTALASNI LIFTING (jedna regija)2000 RSD
HEMISKI PILING SA DUBINSKIM ČISCENJEM LICA2.400 RSD
HEMIJSKI PILING LICA2.200 RSD
PHOTO AGING TRETMAN KISELINAMA2.000 RSD
MEZOTERAPIJA DERMAPENOM (podmladjivanje i popunjavanje bora)4.100 RSD
MEZOTERAPIJA DERMAPENOM (tretman oziljaka od akni)3.900 RSD
MEZOTERAPIJA DERMAPENOM (izbeljivanje)3.900 RSD
MEZOTERAPIJA DERMAPENOM (za hiperpigmentacije)3.900 RSD
MEZOTERAPIJA DERMAPENOM (tretman strija po regiji)3900 RSD
MEZOTERAPIJA DERMAPENOM (izbeljivanje)3.600 RSD
DERMAPEN LICA, VRATA, DEKOLTEA4.900 RSD
ULTRAZVUK LICA1.000 RSD
ULTRAZVUK LICA I VRATA1.500 RSD

KOZMETIČKI TRETMANI TELA

 
SKIDANJE STRIJA (dermapen)3.900 RSD
KLASIČAN PILING LEDJA1.500 RSD
HEMIJSKI PILING LEĐA3.000 RSD
ULTRAZVUK TELA po zonama1.500 RSD
KAVITACIJA (uklanjanje masnih naslaga) + limfna drenaza1000 rsd
KAVITACIJA (stomak ili noge + ruke)1600 RSD
KAVITACIJA (stomak+noge+ruke)2600
KAVITACIJA + RADIOTALASNI LIFTING2500
VENTUZE (anticelulit tretman)1000 RSD
VACUM FIT 1001600 RSD
VACUM FIT 100 (6tretmana)7500
VACUM FIT 100 (12 tretmana)15000
VACUM FIT 100 + OKLAGIJE2300 RSD
VACUM FIT 100 + OKLAGIJE (12tretmana)25000 RSD
VACUM FIT 100 + OKLAGIJE (6tretmana)12500 RSD
MEZOTERAPIJA - DERMAPEN ANTICELULIT (po zonama)4.500 RSD
MEZOTERPIJA SA IGLOM(skidanje masnih naslaga)7.000 RSD
TRETMAN ALOPECIJE4.000-6.000 RSD

TREPAVICE,OBRVE I ŠMINKA

FACIAL

 
KOREKCIJA SVILENIH TREPAVICA 1na 12.900 RSD
PROFESIONALNO ŠMINKANJE3.500 RSD

HIJALURONSKI FILERI (cene 1kubik)

FACIAL

 

DEPILACIJA

NEGA TELA

 
DEPILACIJA CELIH NOGU,RUKU I INTIMA2.200 RSD
DEPILACIJA CELIH NOGU900 RSD
DEPILACIJA PLITHIH PREPONA700 RSD
DEPILACIJA DUBOKIH PREPONA800 RSD
DEPILACIJA BIKINI REGIJE900 RSD
DEPILACIJA POLA NOGU650 RSD
DEPILACIJA NAUSNICA300 RSD
DEPILACIJA PAZUHA500 RSD
DEPILACIJA LICA1000 RSD
KOREKCIJA OBRVA450 RSD
DEPILACIJA BRADE300 RSD
DEPILACIJA OBRAZA400 RSD
DEPILACIJA LINIJE STOMAKA300 RSD
DEPILACIJA STOMAKA500 RSD
DEPILACIJA LEĐA700 RSD
DEPILACIJA POLA LEĐA500 RSD
MUŠKA DEPILACIJA GRUDI900 RSD
MUŠKA DEPILACIJA NOGU1.500 RSD
MUŠKA DEPILACIJA STOMAKA900 RSD
MUŠKA DEPILACIJA LEĐA1.500 RSD
MUŠKA DEPILACIJA POLA LEĐA750 RSD

PEDIKIR I NEGA

 
PEDIKIR1.650 RSD
SKRAĆIVANJE NOKTIJU750 RSD
PEDIKIR MEDICINSKI1.850 RSD
PEDIKIR + PILING+MASAZA1.850 RSD
MEDICINSKI PEDIKIR + PILING+MASAZA2000 RSD
LAKIRANJE400 RSD
LAKIRANJE UZ USLUGU300 RSD
PEDIKIR + LED GEL LAK2.100 RSD
GEL NA NOGAMA1.700 RSD
PEDIKIR +OJACAVANJE (GEL)2.300 RSD

MANIKIR I NEGA NOKTIJU

 
LAKIRANJE400 RSD
MANIKIR850 RSD
OBLIKOVANJE I SKRACIVANJE NOKTIJU450 RSD
MANIKIR SA LAKIRANJEM1050 RSD
MANIKIR + LED GEL LAK1.500 RSD
OJAČAVANJE PRIRODNIH NOKTIJU GELOM1.800 RSD
OJAČAVANJE NOKTIJU GELOM FRENCH2.000 RSD
IZLIVANJE NOKTIJU KRATKI2.000 RSD
IZLIVANJE NOKTIJU DUGI2.200 RSD
IZLIVANJE EKSTRA DUGIH NOKTIJU2.400 RSD
KOREKCIJA IZLIVANJA1.800 RSD
KOREKCIJA IZLIVANJA DUGIH NOKTIJU2.000 RSD
KOREKCIJA IZLIVANJE EKSTRA DUGIH NOKTIJU2.200 RSD
NADOGRADNJA DUGIH NOKTIJU2.200 RSD
NADOGRADNJA EKSTRA DUGIH NOKTIJU2.400 RSD
KOREKCIJA NADOGRADNJE EKSTRA DUGIH NOKTIJU2.200 RSD
UKRASAVANJE NOKTIJU100 RSD - 400 RSD
UKRASAVANJE HROM200 - 500 RSD
FRENCH NA NOKTIMA300 RSD
OMBRE NA NOKTIMA300 RSD
LAKIRANJE300 RSD
SKIDANJE GELA500 RSD
POPRAVAK NOKTA TIPSA180-260 RSD
POPRAVAK NOKTA IZLIVANJE180-260 RSD

MASAŽA

NEGA TELA

 
MADEROTERAPIJA 45min1.450 RSD
MADEROTERAPIJA 30min1.000 RSD
MADEROTERAPIJA PAKET 10kom/po 30min9.000 RSD
MADEROTERAPIJA PAKET 10kom/po 45min13.000 RSD
MASAŽA CELO TELO TERAPEUTSKA2.500 RSD
MASAŽA LEĐA RELAX950 RSD
MASAŽA CELO TELO RELAX1.800 RSD
MASAŽA LEĐA + PILING + MASKA3.000 RSD
MASAŽA LICA I DEKOLTEA + PILING LICA1.450 RSD
MASAŽA STOPALA700 RSD
MASAŽA STOPALA+PILING1.200 RSD
MASAŽA STOMAKA600 RSD
LIMFNA DRENAŽA800 RSD
LIMFNA DRENAŽA NOGU (5tretmana)3.500 RSD
LIMFNA DRENAŽA STOMAKA (5tretmana)3.500 RSD
MASAŽA RUKU ANTICELILIT500 RSD
MASAŽA RUKU ANTI CELILIT (5 tretmana)2.000 RSD
ANTICELULIT TRETMANI (10tretmana)7.900 RSD
ANTICELULIT TRETMAN850 RSD

Naš profesionalni tim frizera,kozmetičara i doktora će se sa vama konsultovati i dogovoriti o bilo kojim izmenama vezanim za uslugu koju želite pre zakazanog termina i to besplatno.

SOLARIJUM

NEGA TELA

 
SOLARIJUM LEŽEĆI 1min40 RSD
SOLARIJUM STAJAĆI 1min40 RSD

Naš profesionalni tim frizera,kozmetičara i doktora će se sa vama konsultovati i dogovoriti o bilo kojim izmenama vezanim za uslugu koju želite pre zakazanog termina i to besplatno.